پذیرش دانشجو در ۱۱ کد رشته در مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی سمنان

معاونت آموزشی جهاد دانشگاهی
۱۳ شهریور ۱۳۹۹ | ۱۰:۱۷ کد : ۱۵۵۸ آرشیو ۹۹
تعداد بازدید:۳۰۳
پذیرش دانشجو در ۱۱ کد رشته در مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی سمنان

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی استان سمنان، علی منصفی‌راد گفت: پذیرش بدون آزمون دانشجو در ترم مهرماه سالجاری، در ۱۱ کد رشته مقطع کاردانی و کارشناسی برای نیمسال اول تحصیلی در مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی سمنان آغاز شده است.

وی ادامه داد: این مرکز در مقطع کاردانی در رشته‌های تربیت مربی پیش از دبستان، فناوری اطلاعات گرایش اینترنت و شبکه، نرم افزار گرایش برنامه سازی کامپیوتر و همچنین سه رشته جدید تکنولوژی آموزشی، گردشگری و امورفرهنگی دانشجو می‌پذیرد.

رئیس مرکز آموزش علمی کاربردی جهاددانشگاهی سمنان همچنین افزود: در مقطع کارشناسی نیز دانشجویان و علاقه‌مندان می‌توانند در رشته‌های تربیت مربی پیش از دبستان، فناوری اطلاعات در گرایش فناوری اطلاعات، شبکه های کامپیوتری و همچنین دو رشته جدید مدیریت کسب و کار اینترنتی و مدیریت امور فرهنگی نسبت به ثبت نام اقدام کنند.

منصفی راد اضافه کرد: از ۱۱ کد رشته مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی سمنان در سال تحصیلی جاری، ۵ رشته شامل تکنولوژی آموزشی، گردشگری، امورفرهنگی در مقطع کاردانی و مدیریت کسب و کار اینترنتی و مدیریت امور فرهنگی در مقطع کارشناسی جزء رشته های جدید مرکز هستند.

وی ادامه داد: دانشجویان و علاقه‌مندان می‌توانند از طریق مراجعه حضوری به مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی سمنان به آدرس سمنان، بلوار قائم، بلوار دانشجو و یا با شماره تماس ۳۳۳۳۷۱۴۱ و ۳۳۳۳۷۲۵۴ نسبت به ثبت نام اقدام کنند.

وی همچنین از اعطای تسهیلات به ثبت‌نام کنندگان و دانشجویان و امکان تقسیط شهریه دانشجویان در مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی سمنان خبر داد.

وی تصریح کرد: این مرکز با بکار‌گیری اساتید مجرب و متعهد و همچنین کادر آموزشی توانمند و فضای آموزشی مجهز شامل سایت کامپیوتری، لابراتوآر زبان خارجه و کامپیوتر، آزمایشگاه، کتابخانه و…مکان مناسبی برای علاقه مندان به ادامه تحصیل و دانشجویان خواهد بود، همچنین شرایط برگزاری کلاس های آنلاین و غیرحضوری و برگزاری آزمون ها به صورت آنلاین در این مرکز با توجه به تداوم شرایط کرونایی فراهم است.


نظر شما :