حضور خیّران در غرفه جهاد دانشگاهی در نمایشگاه بین‌المللی آموزش، خدمات و تکنولوژی‌های نوین آموزشی و صنایع وابسته

معاونت آموزش و کارآفرینی جهاد دانشگاهی
۱۵ اسفند ۱۳۹۹ | ۲۲:۵۰ کد : ۲۰۷۸ آرشیو ۹۹
تعداد بازدید:۱۵۹
حضور خیّران در غرفه جهاد دانشگاهی در نمایشگاه بین‌المللی آموزش، خدمات و تکنولوژی‌های نوین آموزشی و صنایع وابسته

حضور خیّران در غرفه جهاد دانشگاهی در نمایشگاه بین المللی آموزش، خدمات و تکنولوژیهای نوین آموزشی و صنایع وابسته

فعالیت‌های خیر خواهانه در حوزه اشتغال و کارآفرینی

رئیس مجمع خیرین مدرسه ساز در بازدید ازغرفه دستاوردهای آموزشی جهاد دانشگاهی در این نمایشگاه ایران گفت: مجمع خیرین نه تنها از مدرسه سازی بلکه از فعالیت‌های خیرخوانه در حوزه اشتغال و کارآفرینی نیز حمایت می‌کند.
مهندس نعمت بنی آدم در این بازدید با اشاره به طرح‌های مختلف در دست ساخت در زمینه مدرسه سازی خاطر نشان کرد: ۴۰ درصد مدارس بعد از انقلاب توسط خیرین مدرسه ساز ساخته شده و ما در تلاش هستیم در استان تهران در زمینه مدرسه سازی در رتبه آخر قرار دارد به این مهم بپردازیم.
وی با اشاره به اینکه سازمان یونسکو و سازمان ملل مدرسه سازی ایران را ستوده‌اند گفت: نهادهای بین‌المللی مدرسه‌سازی ایران را بهترین نمونه فعالیت سازمان‌های مردم نهاد عنوان کرده‌اند.
مدیر بنیاد برین افزود: در زمینه توسعه اشتغال و کارآفرینی نیز فعالیت‌های مختلفی را شروع کرده‌اند و توانسته‌ایم برای ۲۵۰ نفر به صورت خوداشتغال و کارآفرینی اشتغال ایجاد کنیم.
وی بر حمایت دستگاه‌ها در تعامل با خیرین برای حل مشکلات کشور در حوزه آموزش، ایجاد مدارس جدید و توسعه اشتغال و کارآفرینی تاکید کرد.
امینه دارالضربی از خیران حامی کارآفرینی نیز در این بازدید بر حمایت از زنان و خانواده‌های آسیب پذیر تاکید کرد.
در این نشست داود صیقلی. سرپرست گروه ارتباطات آموزشی و سعیده نساج مدیر برنامه‌ریزی و توسعه از معاونت آموزشی جهاد دانشگاهی به تشریح برنامه‌های آموزش و کارآفرینی جهاد دانشگاهی پرداختند.


نظر شما :