توسعه همکاری‌های کمیته امداد با جهاددانشگاهی هرمزگان

معاونت آموزش و کارآفرینی جهاد دانشگاهی
۰۵ اردیبهشت ۱۴۰۰ | ۱۵:۱۹ کد : ۲۱۰۳ تاپ خبر آرشیو ۱۴۰۰
تعداد بازدید:۱۱۸
توسعه همکاری‌های کمیته امداد با جهاددانشگاهی هرمزگان

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی هرمزگان، محمد دل پسند به وجود ظرفیت بالای جهاددانشگاهی در زمینه های آموزشی، پژوهشی و فرهنگی اشاره کرد و افزود: وجود این پتانسیل در این واحد دانشگاهی ظرفیت خوبی را جهت اراِیه خدمات متنوع آموزشی و فرهنگی ایجاد کرده است.

وی با اشاره به اجرای طرح ملی توسعه مشاغل خانگی در هرمزگان توسط جهاددانشگاهی، اضافه کرد: طرح ملی مشاغل خانگی در ۳ مرحله شامل شناسایی مزیت و ظرفیت‌های استان، توانمندسازی و اتصال به بازار کار مورد توجه قرارگرفته است.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان هرمزگان نیز در این دیدار گفت: جهاددانشگاهی پشتوانه خوبی برای دستگاه استان به ویژه درحوزه های آموزش و پژوهش است.

جلیل تراهی با تاکید بر این‌که برای رفع مشکلات جامعه به ویژه آسیب های اجتماعی نیازمند مطالعات جامع است، افزود: جهاددانشگاهی با انجام مطالعات و ارایه طرح می تواند در رفع آسیب های اجتماعی و مشکلات جامعه نقش موثری داشته باشد.

وی به طرح ملی توسعه مشاغل خانگی در هرمزگان اشاره کرد و گفت: توانمند سازی مدد جویان ما طبق این طرح که توسط جهاددانشگاهی ارایه شده، با همکاری این واحد دانشگاهی پیگیری خواهد شد.


نظر شما :